Camping Oos Heem
Amel(deidenberg) - Luik
Afstand vanaf Utrecht
Grootte camping
Aantal plaatsen
250 km
5 ha
130
Camping Oos Heem is de leukste familie camping van belgie. Gelegen in de Ardennen in het duitstaliggebied de Oostkantons.
Algemeen
Waarom zijn wij de leukste familie camping van België? Omdat wij kleinschalig zijn, we hebben 130 plaatsen, waarvan 8 luxe huurcaravans 40 toerplaatsen 3 camperplaatsen en een Tipitent, daardoor is er een goede mix van jaargasten en toergasten, de gasten zijn bij ons dan ook echt gasten, het hele jaar door.
En wat dachten jullie van ons recreatieteam die er voor zorgen dat niet alleen de kinderen een leuke vakantie hebben, maar ook de ouders, onze droppings bijvoorbeeld zijn voor jong en oud, en bij vele andere activiteiten worden ouders bij betrokken. En bij slecht weer geen probleem we hebben een spantent van 100m2, maar bij mooi weer zijn onze zwembaden een ware verkoeling. Het grote zwembad heeft een doorsnee van 18m en het kleine zwembad met een doorsnee van 6m wat iedereen ieder jaar weer veel plezier geeft.
Maar ook de rustzoekers kunnen bij ons uitstekend uit de voeten, de camping grenst aan het bekende Wolfsbusch van 1000 ha waar het wild nog vrij rond loopt. Of ga je liever fietsen dan grenst de camping aan de andere kant aan een van de bekendste fietspaden van de Belgische Ardennen, het Ravel met een maximale stijging van 3% is dit voor iedereen goed te doen. En voor de sportievelingen zijn er genoeg survival mogelijkheden zoals Raften, Paintbal, abseilen, karten, kanoën, Quad rijden.
- Receptie
- Draadloos internet (Wifi)
- Honden toegestaan
- BBQ Gelegenheid
- Openbare vuurplaats
- Supermarkt
Id 417, online sinds 25-04-2012 22:49:39